Piękne i solidne – kasy fiskalne Elzab

Elzab Mini E - piękna, mała i solidnaIstnieją przekonania, że lekkie urządzenia fiskalne, posiadające niedużą obudowę, nie mogą oferować atrakcyjnych rozwiązań technologicznych. Jednak założenie to jest błędne – w dobie miniaturyzacji i cyfryzacji, także branża fiskalna, pod względem zaawansowania, nie odbiega od innych technologii użytkowych. Małe kasy fiskalne nie tylko potrafią dorównywać większym modelom pod względem funkcjonalności, ale również – godząc małe gabaryty z bogactwem opcji – stają się idealnym narzędziem do rejestracji sprzedaży, zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej. Tego dowodzą chociażby kasy fiskalne marki Elzab.

Elzab Mini E – mała i funkcjonalna

Mała, solidnie wykonana obudowa kasy kryje w sobie mocne podzespoły, pozwalające korzystać z różnych praktycznych funkcji podczas prowadzenia działalności handlowej. Na szczególną uwagę zasługuje wydajny akumulator, który w przypadku awarii prądu zapewnia pracę przez 10 godzin bez konieczności zasilania sieciowego. Co więcej, istnieje sposób na uzupełnienie energii w baterii Mini E za pomocą ładowarki samochodowej. Warto dodać, że kasa posiada opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów. Zatem wymienione rozwiązania czynią z tego urządzenia doskonałego towarzysza służbowych podróży.

Więcej informacji? Odwiedź www.elzab-mini.pl

Elzab K10 – nie tylko do sprzedaży mobilnej

Trzeba przyznać, że K10 to model, który w pewnym momencie przełamał dotychczasowe standardy wyposażenia i obsługi urządzeń fiskalnych, a co za tym idzie – jakości świadczenia usług handlowych. Kasa posiada nowoczesny panel dotykowy, łączący w sobie praktyczną klawiaturę z przyciskami funkcyjnymi i przejrzysty, obszerny ekran, wyświetlający m.in. kody QR. Model marki Elzab realizuje współczesną wizję technologii użytkowych, zbliżając się pod względem sposobu funkcjonowania do popularnych dzisiaj smartfonów. Elzab K10 to także bardzo wytrzymałe urządzenie: wbudowany ABS chroni podzespoły przed uszkodzeniami mechanicznymi, zaś wyświetlacz operatora jest odporny na zarysowania i wilgoć.

Więcej informacji? Odwiedź www.elzab-k10.pl

Elzab Jota E – moc ukryta w kompaktowej obudowie

Kolejny przykład na to, jak nieduża kasa fiskalna potrafi charakteryzować się wysoką funkcjonalnością. Przede wszystkim, Jota E została wyposażona w elektroniczną kopię paragonów – zatem ważne informacje o zarejestrowanych transakcjach umieszczane są na małej, ale pojemnej, karcie pamięci. Co to oznacza w praktyce? Szybkie, łatwe przenoszenie danych (na komputer, płytę DVD, pendive’a), a także przeglądanie ich oraz utrzymywanie w porządku. Ponadto – zmniejszenie kosztów eksploatacji urządzenia, a zwłaszcza brak konieczności gromadzenia papierowych rolek. Elzab Jota E występuje w 3 wariantach, różniących się między sobą pojemnością bazy towarowej: 4 095, 6 143 i 20 479 PLU. Co więcej, zawiera różne porty komunikacyjne – LAN, USB, RS232 – zapewniające dobrą współpracę z urządzeniami peryferyjnymi: wagą elektroniczną, skanerem kodów kreskowych czy szufladą na pieniądze.

Więcej informacji? Odwiedź www.elzab-jota.pl

Wiele kas fiskalnych w rodzinie

Firma Elzab od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości technologii sprzedaży. Z jej urządzeń korzysta wielu przedsiębiorców. Dlatego, jeśli zastanawiamy się, jaki model wybrać – warto zwrócić uwagę na kasy fiskalne tej marki. A jest ich obecnie sporo – można sprawdzić je wszystkie na stronie producenta lub dealera urządzeń fiskalnych.


   One Comment


  1. Jarek
      18 sierpnia, 2015

    Zadziwiające jest to, że w takiej małej obudowie jest zamknięte tak wiele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *