Od modeli małych i mobilnych, po systemowe. Kasy fiskalne Posnet

Niektóre urządzenia fiskalne Posnet omawialiśmy już na naszym blogu. Poświęcaliśmy także uwagę wybranym kasom rejestrującym tego producenta. Wydaje się jednak, że zagadnienie to wymaga szerszego przedstawienia. Tym bardziej, że modele Ergo i Revo to nie jedyne urządzenia marki Posnet, po którego sięgają obecnie polscy podatnicy.

Najmniejsza i najlżejsza kasa rejestrująca

Każdy chyba się zgodzi, że nie wszystkie działalności gospodarcze wymagają zainstalowania rozbudowanych rozwiązań technologicznych dla handlu bądź usług. W wielu przedsiębiorstwach doskonale radzą sobie mniejsze kasy rejestrujące. A bardzo ciekawym przykładem takiego urządzenia jest Posnet Mobile HS EJ. Pisząc wprost, to jeden z najmniejszych i najlżejszych modeli, po które mogą obecnie sięgnąć krajowi podatnicy. Co ciekawe, wspomniana kasa wyróżnia się też praktyczną funkcjonalnością. Mobile HS EJ oferuje m.in. skonfigurowanie 4 000 PLU, archiwizowanie kopii paragonów fiskalnych na karcie pamięci (w formie elektronicznej) czy długą pracę na zasilaniu akumulatorowym. Dodatkowo, kasa zapewnia szybkie wystawianie dokumentów – z prędkością 22 linii na sekundę – oraz łatwą wymianę rolki papieru termicznego. Nic więc dziwnego, że Posnet Mobile HS EJ wdrażają nie tylko właściciele działalności mobilnych. Urządzenie znajduje też zastosowanie w mniejszych placówkach handlowych i usługowych.

Urządzenia z rodziny Bingo

Bardzo dobrą opinią na rynku fiskalnym cieszą się kasy z rodziny Bingo. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że to urządzenia z pewną „tradycją”. Od wielu lat szerokie grono przedsiębiorców decyduje się na te kasy Posnet. A obecnie do omawianej rodziny zalicza się następujące modele: Bingo HS EU (z kopią papierową), Bingo HS EJ (z kopią elektroniczną) oraz Bingo XL (z kopią elektroniczną i portem LAN). Podobnie jak w przypadku Mobile HS EJ, urządzenia te radzą sobie dobrze zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej. Nie są to może najmniejsze modele na rynku, a nadal ich transportowanie nie sprawia problemów. A np. Posnet Bingo XL posiada dodatkowe predyspozycje do prowadzenia handlu w terenie. Wspomnianą kasę można bowiem zamówić w wariancie Plus, charakteryzującym się obecnością bardzo wydajnego akumulatora. Warto też podkreślić, że urządzenia fiskalne z tej serii cechują się naprawdę dobrą jakością wykonania oraz prostotą obsługi.

Systemowa kasa Posnet

Obecnie na czele kas rejestrujących Posnet znajduje się model Neo XL. Wspomniane urządzenie zapewnia przede wszystkim zaprogramowanie bardzo dużej bazy towarowej, występującej w 2 wariantach technologicznych – 30 000 lub 60 000 PLU. A na tym nie koniec… Nie bez powodu Posnet Neo XL jest zaliczana do grona systemowych kas fiskalnych. W urządzeniu znajdziemy bowiem szereg różnorodnych interfejsów komunikacyjnych: 4 x RS-232, Ethernet oraz USB. Dzięki temu omawiany model gwarantuje płynną współpracę z pozostałymi ogniwami systemu sprzedaży, który działa w firmie. Poza tym, kasa posiada rozbudową klawiaturę, oferującą skonfigurowanie nawet 104 skrótów klawiszowych, jak również obsługuje rolkę papieru termicznego o maksymalnej długości 100 m.

 

Tutaj możecie sprawdzić zaprezentowane urządzenia oraz pozostałe modele polskiego producenta technologii sprzedaży:

Oferta kas fiskalnych od Posnet


   One Comment


  1. konkret
      14 listopada, 2017

    od dawna cenie bingo hs ej – ma fajne cechy z normalnej kasy fiskalnej (nie mobilnej), a jednoczesnie kompaktowe wymiary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *