Nowość w ofercie Posnet – kasa fiskalna Bingo Max Online

Nowa kasa fiskalna z linii Posnet Bingo

Kasy fiskalne z linii Bingo to od lat jedne z najpopularniejszych urządzeń tego typu. Kolejne modele marki Posnet – z kopią papierową i elektroniczną oraz online – znajdowały zastosowanie w wielu różnych przedsiębiorstwach. Czy podobnie będzie w przypadku ostatniej nowości od polskiego producenta, czyli kasy fiskalnej Bingo Max Online? Zapraszamy do lektury naszych przemyśleń i spostrzeżeń 😉

Nowy design i rozbudowana klawiatura

Od dłuższego czasu kolejne modele z serii Posnet Bingo miały praktycznie identyczny design (różniły się dosłownie detalami kolorystycznymi). W przypadku nowego urządzenia jest jednak inaczej… Model Bingo Max Online cechuje się innym, odświeżonym wyglądem, chociaż pewne podobieństwa do poprzedników (głównie „bryła”) są nadal widoczne. W praktyce istotne okazuje się też zastosowanie bardziej rozbudowanej klawiatury. Ta obecna w Posnet Bingo Max Online gwarantuje zaprogramowanie nawet 42 skrótów klawiszowych. Użytkownik tej kasy fiskalnej zyskuje więc spore pole do popisu. Skonfigurowanie trybu szybkiej sprzedaży w omawianym urządzeniu zdecydowanie usprawni obsługę klientów firmy oraz wykonywanie wymaganych czynności, np. zrealizowanie raportu dobowego. Na komfort prowadzenia ewidencji wpływają też graficzne ekrany LCD, które wyświetlają obraz w rozdzielczości 240 x 64 pikseli.

Ethernet w standardzie + opcjonalne interfejsy komunikacyjne

Posnet Bingo Max Online to pod wieloma względami systemowa kasa fiskalna. Nie dorówna ona, rzecz jasna, drukarkom rejestrującym – zwłaszcza pod względem parametrów. W porównaniu z innymi kasami średniego segmentu wypada jednak naprawdę dobrze. Do dyspozycji użytkownika jest tutaj 10 000 pozycji towarowych (w opcji 20 000 lub nawet 30 000 PLU), więc Bingo Max Online bez problemu poradzi sobie z większym asortymentem. Co więcej, kasa fiskalna Posnet już w standardzie posiada zróżnicowane interfejsy komunikacyjne: Ethernet, USB oraz 3 wejścia typu RS-232. Dzięki temu omawiany model zaoferuje płynną współpracę z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie, np. z komputerem, terminalem płatniczym, czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną oraz szufladą kasjerską.

W kasie fiskalnej Posnet Bingo Max Online istotne są także opcje rozbudowy standardowych interfejsów komunikacyjnych. Urządzenie polskiego producenta możemy wyposażyć w moduł Wi-Fi/Bluetooth bądź modem GSM. W obydwu przypadkach kasa zapewni bezprzewodową transmisję danych.

Posnet Bingo Max i funkcje online urządzenia

Nowa kasa fiskalna z rodziny Posnet Bingo jest urządzeniem typu online. Omawiany przez nas model gwarantuje więc m.in. transmitowanie wymaganych danych do Repozytorium MF. I co najważniejsze, Bingo Max Online oferuje wybór sposobu współpracy z serwerami CRK. W standardowej wersji kasy łączność przebiega przewodowo – po podłączeniu urządzenia do sieci LAN (przez Ethernet) lub komputera z dostępem do internetu (przez USB). Już wcześniej wspomnieliśmy jednak o tym, że nowy model marki Posnet można wyposażyć w Wi-Fi/Bluetooth lub modem GSM. Obydwa rozwiązania komunikacyjne zapewnią również bezprzewodowe połączenie z Centralnym Repozytorium Kas.

To oczywiście nie wszystkie funkcjonalności typowe dla urządzeń fiskalnych online… Nowa kasa Posnet posiada także wbudowaną pamięć chronioną, czyli starannie zabezpieczone rozwiązanie technologiczne, które odpowiada za archiwizowanie ważnych danych (m.in. za przechowywanie wykonywanych raportów dobowych oraz kopii paragonów). Ponadto, model Bingo Max Online jest kompatybilny z różnymi terminalami płatniczymi, np. z kompaktowym Netpay marki Posnet.

 

Potrzebujesz dodatkowych informacji o Posnet Bingo Max Online? Sprawdź tutaj!


   One Comment


  1. Adrian Zet
      24 listopada, 2020

    Widać powiew świeżości, niepodobna do dotychczasowych modeli Bingo. Wygląda bardzo prosto (może za bardzo?), ale schludnie, za to funkcjonalnie prezentuje się serio dobrze (pomijając porównania z technologiami wyposażonymi w tablety, ekrany dotykowe i inne, podobne bajery).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *