Na jakie udogodnienia mogą liczyć użytkownicy Honeywell Dolphin 75e?

W ostatnim wpisie poświęciliśmy sporo uwagi wytrzymałości czytników kodów kreskowych oraz innych urządzeń elektronicznych dla firm. W dzisiejszym tekście chcielibyśmy poniekąd powrócić do tego zagadnienia i omówić bardzo solidny kolektor danych Dolphin 75e. Model marki Honeywell zasługuje zresztą na uwagę nie tylko ze względu na doskonałą jakość wykonania. Wspomniane urządzenie wyróżnia się też naprawdę bogatą funkcjonalnością.

Jak działa multidotykowy ekran LCD?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: działa świetnie! Ale żeby nie ograniczać się tylko do takiego mało obiektywnego stwierdzenia, warto przedstawić szczegółowe parametry ekranu zastosowanego w Honeywell Dolphin 75e. A jest to panel dotykowy wykonany w technologii pojemnościowej, którego przekątna wynosi 4,7”. Ponadto, ekran urządzenia wyświetla obraz w rozdzielczości 480 x 800 pikseli, może być obsługiwany przez osobę noszącą w pracy rękawiczki oraz umożliwia korzystanie z praktycznej funkcji multi-touch (polegającej na reakcji na kilka punktu dotyku równocześnie).

Kolektor z wyjątkowo wydajnym procesorem

O wydajności terminala mobilnego marki Honeywell świadczą przede wszystkim podzespoły, w które został wyposażony ten model. Dolphin 75e posiada nowoczesny procesor Qualcomm Snapdragon, o mocy obliczeniowej 2.26 GHz. Ponadto, kolektor posiada 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci Flash. Dzięki temu urządzenie gwarantuje nie tylko szybkie przetwarzanie informacji, ale także przechowywanie dużej ilości danych. Poza tym, warto podkreślić, że Honeywell Dolphin 75e już w standardzie posiada zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows Embedded 8.1 Handheld. W rezultacie, terminal przenośny umożliwia przyjazne korzystanie z wielu praktycznych programów biznesowych.

Odczyt kodów 2D w standardzie

Jak na nowoczesny kolektor danych przystało, Honeywell Dolphin 75e doskonale sprawdza się przy pozyskiwaniu informacji z różnych źródeł. Duża w tym zasługa nowoczesnego i precyzyjnego modułu skanującej Imager 2D. To dzięki wspomnianemu rozwiązaniu technologicznemu urządzenie pozwala na szybkie odczytywanie zarówno jednowymiarowych, jak i dwuwymiarowych kodów kreskowych. Dodatkowo, przydatnymi funkcjami, dostępnymi w modelu Dolphin 75e, są: rejestrowanie elektronicznych podpisów oraz wykonywanie fotografii i późniejsze tworzenie własnych notatek do zdjęć.

Kompaktowa i szczelna obudowa

Atuty kolektora Dolphin 75e nie ograniczają się jedynie do bogatej i przydatnej funkcjonalności. Warto pamiętać, że mamy do czynienia z terminalem mobilnym. W związku z tym, w przypadku urządzenia tego typu niezwykle ważne są parametry fizyczne – gabaryty, waga oraz jakość wykonania. Na szczęście pod tym względem Honeywell Dolphin 75e również nie ma się czego wstydzić. Jest to bowiem bardzo lekki kolektor danych, którego wymiary wynoszą zaledwie 134 x 73 x 18 mm! Ponadto, obudowa tego modelu posiada normę szczelności na poziomie IP-67, zaś terminal sam w sobie jest odporny na wielokrotne upadki z wysokości 1,2 m.


   One Comment


  1. bonzi
      28 września, 2017

    to ciekawe, ile funkcjonalności i jakie parametry mogą oferować takie urządzenia, które wydawałoby się, że stanowią raptem „dodatek” dla systemu sprzedaży 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *