Mała, niepozorna drukarka fiskalna Posnet Trio

e-fiskalizacja-pl-artykul-trio

Ubiegły rok upłynął pod znakiem ciekawych premier na rynku technologii sprzedaży. Do rąk polskich przedsiębiorców trafiła m.in. nowa drukarka fiskalna – Posnet Trio. Wspomniany model, jak na urządzenie tego typu, z pewnością wyróżnia się niespotykanym designem oraz kompaktowymi gabarytami. Można wręcz napisać, że to mała, stacjonarna drukarka rejestrująca. Niemniej, na niewielkich wymiarach i nowatorskim wyglądzie wyjątkowość tego modelu się nie kończy.

Dostosowana do potrzeb firmy

Drukarka Trio to kolejne urządzenie w ofercie Posnet, które oferuje różne warianty technologiczne i konstrukcyjne. Innym słowy, wspomniany model można z łatwością dostosować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Warto omówić bardziej szczegółowo dostępne opcje. Tym bardziej, że można po nie sięgnąć zarówno w momencie zamawiania urządzenia, czyli w chwili rozpoczynania rejestracji obrotu, jak i po wielu latach.

Po pierwsze, drukarka umożliwia zastosowanie uchwytu na tablet. Dzięki temu da się w prosty sposób zintegrować obydwa urządzenia i stworzyć technologię, która będzie działała jak terminal fiskalny POS z ekranem dotykowym. Pisząc wprost, dla wielu przedsiębiorców to z pewnością kusząca perspektywa.

Po drugie, model Trio został wyposażony w interfejs komunikacyjny Posnet Multiport. To z kolei oferuje użytkownikowi wzbogacenie drukarki o dodatkowe porty i moduły, m.in. RS-232 oraz Bluetooth. I co najważniejsze, urządzenie można rozbudować w dowolnym momencie użytkowania – nie tylko na samym początku.

Kopia paragonów? Elektroniczna!

Na chwilę obecną większość urządzeń fiskalnych, które trafiają na polski rynek technologii sprzedaży, posiada moduły elektronicznej kopii paragonów fiskalnych. Nie inaczej jest w przypadku Posnet Trio. Omawiana tu drukarka rejestrująca pozwala więc na wygodne, oszczędne i bezpieczne archiwizowanie ważnych danych firmowych. Uwalnia również od konieczności przechowywania papierowych rolek w sterylnych warunkach.

Współpraca z systemem sprzedaży

Zgodnie z tym, o czym wspomnieliśmy wcześniej, Posnet Trio może obsługiwać różne interfejsy komunikacyjne. W rezultacie, drukarka bez problemu odnajduje się w systemie sprzedaży, który został wdrożony w firmie. Dodatkowo, współpraca z komputerem lub terminalem komputerowym jest jeszcze bardziej wszechstronna, gdyż model Trio gwarantuje kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi (Windows, iOS, Linux) oraz wieloma programami do zarządzania handlem oraz magazynem (posiada 2 protokoły komunikacyjne: Posnet i Thermal).

Kilka słów o konstrukcji Posnet Trio

Opcja wyposażenia Posnet Trio w uchwyt, na którym można zamontować tablet, to największa nowinka w kwestii konstrukcji tej drukarki. Nie zapominajmy jednak, że urządzenie charakteryzuje się także niewielkimi gabarytami, mała wagą i eleganckim wyglądem. Design drukarki bezsprzecznie nawiązuje do jej nazwy, co jest ewenementem w skali całej branży i zdecydowanie zasługuje na podkreślenie. Ponadto, model Trio, właśnie za sprawą kompaktowej konstrukcji, sprawdza się nawet w handlu obwoźnym.

 

W jednym artykule trudno oczywiście wymienić wszystkie parametry i funkcje tak wydajnej drukarki fiskalnej, jak Posnet Trio. Jeżeli szukasz dodatkowych informacji o wspomnianym urządzeniu, dowiedz się więcej z tego źródła.


   One Comment


  1. Marco
      5 marca, 2017

    rzadko zwracam aż taką uwagę na ten aspekt technologii sprzedaży, ale muszę przyznać, że trio robi wrażenie naprawdę ZGRABNEJ, wygodnej w użyciu, praktycznej drukarki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *