Kasa Novitus One Online już w sprzedaży! Sprawdźmy więc, co oferuje…

Innowacyjna kasa Novitus One Online

Innowacyjna kasa Novitus One Online

Premierowa kasa fiskalna marki Novitus wyróżnia się na kilku płaszczyznach. One Online to nie tylko model z zaawansowaną funkcjonalnością, który jest zupełnie nowym urządzeniem polskiego producenta (a nie kontynuacją dotychczasowych serii produktów). Ta kasa rejestrująca ma również wiele cech wspólnych ze współczesnymi smartfonami. I nie chodzi tutaj jedynie o kolorowy panel dotykowy o wielkości 5”.

Kasa fiskalna o możliwościach smartfona

W dzisiejszych technologiach sprzedaży coraz częściej sięga się po rozwiązania, które są doskonale znane z rynku smartfonów i tabletów. Od kilku lat dostępne są już m.in. urządzenia fiskalne z kolorowymi panelami dotykowymi. Taki ekran, o przekątnej aż 5”, zastosowano również w nowej kasie marki Novitus. Ponadto, model One Online funkcjonuje w oparciu o system operacyjny Android oraz umożliwia skonfigurowanie do 6 paneli przycisków (wyświetlanych interfejsów użytkownika). A na tym nie koniec! Ekran obecny w Novitus One Online pokryto warstwą hartowanej szyby, co daje dodatkowe zabezpieczenie przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Zarządzanie asortymentem i praca w systemie sprzedaży

Jak Novitus One Online sprawdza się podczas codziennego zarządzania sprzedażą? Na uwagę z pewnością zasługuje to, że urządzenie oferuje korzystanie z autorskiego, przyjaznego w obsłudze oprogramowania handlowego. To właśnie przy jego zastosowaniu można zarządzać dowolną liczbą pozycji towarowych w bazie PLU. Na tym jednak nie koniec… Kasa marki Novitus posiada bowiem szereg zróżnicowanym interfejsów komunikacyjnych. W standardowej wersji modelu One Online znajdziemy 2 porty RS-232, 3 złącza USB oraz wejście typu Ethernet (LAN). Co za tym idzie, kasa płynnie współpracuje z wieloma komputerami oraz urządzeniami peryferyjnymi, m.in. czytnikami kodów kreskowych, terminalami płatniczymi, wagami elektronicznymi czy szufladami kasjerskimi na pieniądze.

Funkcjonalność online – standardowa lub z rozszerzeniami

Nowa kasa fiskalna marki Novitus jest oczywiście zgodna ze wszystkimi wymogami systemu online. O co konkretnie tutaj chodzi? Po pierwsze, urządzenie zapewnia ustandaryzowaną współpracę z terminalami do kart płatniczych. Po drugie, model One online transmituje wymagane informacje do Centralnego Repozytorium Kas (systemu teleinformatycznego Ministerstwa Finansów). I tutaj pojawia się pewna wariantywność, która pozwala użytkownikowi na dostosowanie urządzenia do potrzeb firmy. W standardowej wersji One Online przesyła dane do CRK po podłączeniu do sieci LAN (przez złącze komunikacyjne Ethernet). Niemniej, tę kasę można rozszerzyć zarówno o moduł Wi-Fi, jak i modem GSM. W obydwu przypadkach Novitus One Online zagwarantuje również bezprzewodową łączność z systemem teleinformatycznym MF.

Jakość wykonania – pierwsza klasa!

Zaczęliśmy od smartfonowych cech tej kasy fiskalnej i na tym samym, dla dobrej klamry kompozycyjnej, wypadałoby zakończyć ? Okazuje się, że Novitus One Online, podobnie jak wiele dzisiejszych telefonów, jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. A konkretnie – w 5 różnych wariantach. Kasę można więc dostosować nawet do indywidualnych preferencji i gustów użytkowników. I co najważniejsze, One Online to lekka i wyjątkowo poręczna technologia sprzedaży. Jak na smartfona/kasę fiskalną przystało ?


   One Comment


  1. AmigO
      11 września, 2019

    generalnie prezentuje się zacnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *