Jak wybrać drukarkę fiskalną marki Posnet?

Posnet Temo HS EJ - mała drukarka fiskalnaPosnet to rozsądny wybór

Drukarka fiskalna Posnet to z pewnością jeden z lepszych wyborów, jakich możemy dokonać podczas zakupu urządzenia rejestrującego sprzedaż. Firma od lat cieszy się niesłabnącym zadowoleniem i zaufaniem wśród polskich przedsiębiorców. Zwykle, model tej marki wyposażony jest w solidny akumulator, a także umożliwia wystawianie faktur VAT czy opisanie produktów bądź usług za pomocą 40-znakowych nazw. Oczywiście, korzystnych cech i opcji jest znacznie więcej, dlatego warto przyjrzeć się kilku technologicznym propozycjom.

Posnet Temo HS EJ – dla mobilnych

Temo HS EJ to obecnie najmniejsza drukarka fiskalna, jaką znajdziemy na rynku. Urządzenie jest lekkie, ergonomiczne i posiada tak małe gabaryty, że zmieści się nie tylko w samochodowym schowku, ale nawet w kieszeni marynarki! Dodatkowo posiada opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów – to dogodna alternatywa dla przechowywania wielu papierowych wydruków, a w dodatku pozwalająca zmniejszyć koszty eksploatacji drukarki.

Więcej informacji? Odwiedź www.posnet-temo.pl

Posnet Thermal FV EJ – klasyka gatunku

Chętnie wybierany przez przedsiębiorców model Thermal FV EJ również umożliwia zapis kopii paragonów w formie cyfrowej. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest łatwe i szybkie archiwizowanie danych na komputerze, płycie DVD lub innym nośniku, zapewniającym dodatkowe zabezpieczenie niezbędnych informacji o zarejestrowanych transakcjach. Ponadto, urządzenie jest w stanie obsłużyć aż 250 000 pozycji towarowych oraz drukuje paragony i dokumenty fiskalne z prędkością 20 linii/s, wykorzystując do tego rolkę papieru o długości nawet 100 m.

Więcej informacji? Odwiedź www.posnet-thermal.pl

Posnet Thermal XL – stacjonarna i kompaktowa

Nie dość, że posiada wysokiej jakości, podświetlany, alfanumeryczny ekran, to istnieje jeszcze możliwość wybrania jednego spośród jego 5 wariantów konstrukcyjnych. Przedsiębiorca sam zdecyduje, czy ma on być zintegrowany z obudową drukarki, wolnostojący, kompaktowy (w technologii OLED), podwieszany czy też wolnostojący przedłużony. Prawdą jest jednak to, że każdy z nich zapewnia dobrą widoczność również w trudnych warunkach oświetleniowych. Co więcej, Thermal XL też posiada elektroniczną kopię paragonów, a także wystawia paragony i dokumenty niefiskalne z prędkością nawet 47 linii/s.

Więcej informacji? Odwiedź www.posnet-thermal.pl

Posnet to szeroki wybór

Technologie sprzedaży tego producenta to nie tylko rozsądna decyzja, ale i szeroki wybór rozwiązań. Mnogość modeli sprawia, że jesteśmy w stanie zakupić urządzenie dokładnie odpowiadające zapotrzebowaniom naszego przedsiębiorstwa. Zatem przed ostatnim słowem warto poznać tych modeli jak najwięcej. Pełną ofertę drukarek fiskalnych Posnet znajdziesz pod tym linkiem.


   2 komentarze


  1. Mirek
      26 sierpnia, 2015

    Jakie są ceny rynkowe?

  2. Alek
      28 września, 2015

    Sam nie wiem, taka nijaka trochę jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *