Jak wybrać drukarkę fiskalną marki Posnet?

Posnet Temo HS EJ - mała drukarka fiskalnaPosnet to rozsądny wybór

Drukarka fiskalna Posnet to z pewnością jeden z lepszych wyborów, jakich możemy dokonać podczas zakupu urządzenia rejestrującego sprzedaż. Firma od lat cieszy się niesłabnącym zadowoleniem i zaufaniem wśród polskich przedsiębiorców. Zwykle, model tej marki wyposażony jest w solidny akumulator, a także umożliwia wystawianie faktur VAT czy opisanie produktów bądź usług za pomocą 40-znakowych nazw. Oczywiście, korzystnych cech i opcji jest znacznie więcej, dlatego warto przyjrzeć się kilku technologicznym propozycjom.

Posnet Temo HS EJ – dla mobilnych

Temo HS EJ to obecnie najmniejsza drukarka fiskalna, jaką znajdziemy na rynku. Urządzenie jest lekkie, ergonomiczne i posiada tak małe gabaryty, że zmieści się nie tylko w samochodowym schowku, ale nawet w kieszeni marynarki! Dodatkowo posiada opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów – to dogodna alternatywa dla przechowywania wielu papierowych wydruków, a w dodatku pozwalająca zmniejszyć koszty eksploatacji drukarki.

Więcej informacji? Odwiedź www.posnet-temo.pl

Posnet Thermal FV EJ – klasyka gatunku

Chętnie wybierany przez przedsiębiorców model Thermal FV EJ również umożliwia zapis kopii paragonów w formie cyfrowej. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest łatwe i szybkie archiwizowanie danych na komputerze, płycie DVD lub innym nośniku, zapewniającym dodatkowe zabezpieczenie niezbędnych informacji o zarejestrowanych transakcjach. Ponadto, urządzenie jest w stanie obsłużyć aż 250 000 pozycji towarowych oraz drukuje paragony i dokumenty fiskalne z prędkością 20 linii/s, wykorzystując do tego rolkę papieru o długości nawet 100 m.

Więcej informacji? Odwiedź www.posnet-thermal.pl

Posnet Thermal XL – stacjonarna i kompaktowa

Nie dość, że posiada wysokiej jakości, podświetlany, alfanumeryczny ekran, to istnieje jeszcze możliwość wybrania jednego spośród jego 5 wariantów konstrukcyjnych. Przedsiębiorca sam zdecyduje, czy ma on być zintegrowany z obudową drukarki, wolnostojący, kompaktowy (w technologii OLED), podwieszany czy też wolnostojący przedłużony. Prawdą jest jednak to, że każdy z nich zapewnia dobrą widoczność również w trudnych warunkach oświetleniowych. Co więcej, Thermal XL też posiada elektroniczną kopię paragonów, a także wystawia paragony i dokumenty niefiskalne z prędkością nawet 47 linii/s.

Więcej informacji? Odwiedź www.posnet-thermal.pl

Posnet to szeroki wybór

Technologie sprzedaży tego producenta to nie tylko rozsądna decyzja, ale i szeroki wybór rozwiązań. Mnogość modeli sprawia, że jesteśmy w stanie zakupić urządzenie dokładnie odpowiadające zapotrzebowaniom naszego przedsiębiorstwa. Zatem przed ostatnim słowem warto poznać tych modeli jak najwięcej. Pełną ofertę drukarek fiskalnych Posnet znajdziesz pod tym linkiem.


   2 komentarze


  1. Mirek
      26 sierpnia, 2015

    Jakie są ceny rynkowe?

  2. Alek
      28 września, 2015

    Sam nie wiem, taka nijaka trochę jest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *