Drukuj bez problemów – drukarki marki Elzab

Zeta - kompaktowa drukarka fiskalna od ElzabPrzed rozpoczęciem swojej działalności gospodarczej stoimy przed podstawowym wyborem – kasa fiskalna czy drukarka fiskalna? Oba te urządzenia są bardzo użyteczne i pozwalają nam komfortowo pracować oraz wypełniać swoje obowiązki. Drukarka fiskalna wprawdzie wymaga współpracy z komputerem, ale w zamian za to oferuje bogate opcje wynikające z możliwości sięgnięcia do oprogramowania. W rezultacie, rozwiązania to potrafi znacznie usprawnić pracę, a nie stwarzać dla niej dodatkowe ograniczenia. Pośród takich urządzeń warto wyróżnić model Elzab Zeta.

Bezpieczeństwo to podstawa

Drukarka fiskalna Elzab nie należy do dużych – niewielkie gabaryty oraz prostopadłościenna, łatwo ustawna konstrukcja pozwalają zastosować urządzenie praktycznie na każdym stanowisku pracy, także tym o ograniczonej przestrzeni. Z budową modelu Zeta wiąże się też inne, korzystne rozwiązanie – drukarka mieści tylko jedną rolkę papieru, gdyż kopie paragonów zapisuje w formie elektronicznej, na karcie pamięci microSD. Wybierając ten model, będziemy zwolnieni z obowiązku przechowywania masy papierowych wydruków, zmniejszymy koszty użytkowania drukarki oraz zyskamy łatwy dostęp do danych czy możliwość archiwizowania ich na komputerze, pendrivie lub dysku zewnętrznym. To wygodne, dodatkowe zabezpieczenie prawidłowości rejestrowanej przez nas sprzedaży.

Szybkie tempo drukowania

Warto również dodać, że drukarka fiskalna Zeta posiada jeszcze jedną cechę, która posłuży efektywności pracy. Chodzi o mechanizm drukujący, zapewniający wystawianie paragonów i dokumentów niefiskalnych z prędkością nawet 48 mm/s. Urządzenie mieści rolkę o długości 60 m, zatem szybki wydruk nie musi oznaczać częstej wymiany materiałów eksploatacyjnych. Dzięki tym rozwiązaniom możemy cieszyć się długim, nieprzerwanym i sprawnym działaniem urządzenia.

Inne drukarki fiskalne Elzab

 • Elzab D10 – mała, mobilna, z panelem dotykowym; przeczytasz o niej tutaj.
 • Elzab Mera – solidna, stacjonarna drukarka fiskalna; przeczytasz o niej tutaj.

   3 komentarze


 1. Aga
    23 sierpnia, 2015

  Z tego co widać po opiniach w sieci, to zdecydowanie można ją polecac

 2. olesławik
    12 stycznia, 2016

  Ale z tego, co patrzę, to D10 też ciekawa! drukarka fiskalna z ekranem dotykowym to brzmi i wygląda na serio fajnie 🙂 szkoda, że ja już zakupiłem inną, ale nie narzekam, jestem zadowolony z jej wydajności i funkcji

 3. PaRkEr
    4 marca, 2016

  I działa też super 🙂 ja co prawda dysponuję kasą fiskalną Elzab K10, ale to praktycznie to samo, tylko że D10 to drukarka. Faktycznie, ułatwia obsługę i jest po prostu nie-do-zdar-cia 😀 pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *