Atrakcyjna kasa Posnet Revo

e-fiskalizacja-pl-artykul-Atrakcyjna-kasa-fiskalna-Posnet-Revo

Istnieją kasy fiskalne, które wykazują niezwykłą efektywność w zakresie wydruku lub współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. Są też takie, które biją rekordy pod względem pojemności bazy towarowej czy liczby dostępnych klawiszy funkcyjnych. Można również wskazać modele nowoczesne, posiadające ekrany dotykowe lub niezwykle wytrzymałą konstrukcję. Tym razem jednak przyjrzyjmy się kasie łączącej w sobie poszczególne cechy, a przy tym zaskakującej przedsiębiorców innowacyjnością swoich rozwiązań. Tak, mowa o modelu Posnet Revo.

PLU, wydruk i klawiatura, czyli wysokie parametry

O Revo można powiedzieć bardzo dużo. Wystarczy choćby zacząć od tego, że występuje w 2 wariantach, różniących się między sobą pojemnością bazy towarowej – 10 000 i 15 000 PLU – przez co doskonale się odnajduje zarówno w mniejszych i średnich punktach handlowych, jak i tych rozwijających swoją ofertę.

Kolejną zaletą jest wysokiej klasy, jednostacyjny mechanizm drukujący (kasa posiada opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów), uzyskujący zawrotną prędkość wystawiania paragonów – nawet 47 linii/s. Jednak to, co go wyróżnia na tle pozostałych technologii handlowych, to fakt, że drukuje i precyzyjnie odcina dowody sprzedaży po stronie nabywcy, umożliwiając mu szybkie i samodzielne odebranie rachunku. Dzięki temu podatnik zyskuje pewność, że transakcja przebiegła prawidłowo do samego końca.

Jeszcze jednym udogodnieniem w kwestii obsługi urządzenia jest klawiatura wyposażona w przyciski funkcyjne. Pozwalają one zaprogramować 43 skróty klawiszowe dla najczęściej wybieranych produktów bądź usług oraz dla istotnych opcji kasy. Warto również wspomnieć, że decydując się na Revo, przedsiębiorca znów będzie mógł wybrać: klasyczną klawiaturę modułową lub sylikonową z podświetleniem, dodatkowo zabezpieczoną przed przypadkowym zalaniem.

Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi

Posnet Revo została stworzona z myślą o jak najlepszej komunikacji z pozostałymi elementami systemu sprzedaży. Złącza typu USB i RS-232 zapewniają bezbłędną współpracę z całą gamą urządzeń: skanerem kodów kreskowych, drukarką paragonową, szufladą na pieniądze, terminalem do kart płatniczych oraz wieloma innymi. Wbudowany port Ethernet pozwala podłączyć kasę do sieci, ale przedsiębiorca ma również możliwość uzyskania Revo z dodatkowymi interfejsami Wi-Fi i GPRS. Poza tym, istnieje opcja wpięcia pendrive’a i bezpośredniego zarchiwizowania na nim elektronicznej kopii paragonów.

Model marki Posnet znakomicie komunikuje się również ze specjalną, dedykowaną wagą elektroniczną. Proste połączenie pozwala sterować urządzeniem za pomocą klawiatury kasy oraz bezpośrednio przenieść na jej ekrany wyniki pomiarów masy. Dzięki tym rozwiązaniom przedsiębiorca uzyskuje pełną koordynację wszystkich niezbędnych działań, a co za tym idzie – maksymalne usprawnienie sprzedaży.

Kasa, która cieszy oko

Na domiar wszystkiego, Revo przoduje również pod względem wizualnym. To jedyna kasa na rynku, która występuje aż w 6 wersjach kolorystycznych. Co do strony estetycznej urządzeń fiskalnych, zdania są podzielone: jedni sądzą, że wygląd technologii sprzedaży nie ma znaczenia – nikt na to nie zwraca uwagi, liczy się jedynie wydajność, szybkość, funkcjonalność i niezawodność. Drudzy znowu twierdzą, że ciekawa kolorystyka, spójna z wystrojem wnętrza miejsca pracy lub barwami firmowymi, może okazać się dodatkowym atutem, zwracającym uwagę klientów i pełniącym rolę narzędzia promocji. Osobiście uważam, że ta właściwość nie należy do wyjątkowo istotnych, niemniej to miło ze strony producentów, że każdy może mieć Revo w wybranym przez siebie kolorze.


   3 komentarze


 1. Tommmek
    28 listopada, 2015

  Najfajniejsze jest to, że mając niewiele miejsca na ladzie, i tak revo razem z wagą się mieszczą. no i oczywiście mogę szybko sprawdzać masę towaru i od razu wprowadzać do kasy. dobre, praktyczne rozwiązania

 2. Al@111
    29 listopada, 2015

  hehehehe, śmiesznie wymyślili z kolorami 🙂 pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że można sobie wybrać ulubiony kolor. ja wzięłam słoneczny żółty, super to wspólgra z wystrojem wnetrza 🙂

 3. HuBeRt
    2 grudnia, 2015

  Ja lubię to, że klienci sami odbierają paragony. Zresztą oni też to lubią 😀 transakcja idzie sprawnie i prawidłowo i wszyscy są zadowoleni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij CAPTCHA: *